Yhteyshenkilöt

Jokaiselle koululle on nimetty oma yhteyshenkilö seurakunnan puolelta. Yhteyshenkilöön kannattaa olla yhteydessä aina, kun jokin asia askarruttaa tai haluat antaa toiminnastamme palautetta. Yhteyshenkilön kautta voi sopia koulukirkoista ja päivystyksistä koulullanne. Päivänavauksien ajankohtia koordinoi keskitetysti Hanne Seppä, mutta pääsääntöisesti jokaisella koululla päivänavaukset pitää useimmiten oma yhteyshenkilö.

ALAKOULUT

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

ESPOO INTERNATIONAL SCHOOL 1-6

Yhteyshenkilö: Tuija Samila, pappi, 050 438 0183, tuija.samila(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

FRIISILÄ

Yhteyshenkilö: Jarmo Jussila, pappi, 040 531 1021, jarmo.jussila(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä Antti Malinen keltaisessa hupparissa ja pantapaidassa. Taustalla värikkäitä fatboy tyynyjä.

KUITINMÄKI K1

Yhteyshenkilö: Antti Malinen, pappi, 0415398778, antti.malinen(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Silmälasipäinen Juha Pohjois-Koivisto nuorisotyön mustassa takissa. Taustalla värikkäitä fatboy tyynyjä.

KOMEETTA

Juha Pohjois-Koivisto, yhteisötyöntekijä, 0504017464, juha.pohjois-koivisto(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

MATINLAHTI

Yhteyshenkilö: Hanna Ikäheimo, nuorisotyönohjaaja 050 364 8983 hanna.ikaheimo(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Läheltä otettu naamakuva Sanna Franssilasta.

NIITTYKUMPU

Yhteyshenkilö: Sanna Franssila, kanttori, 040 547 1859, sanna.franssila(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä silmälasipäinen turkoosipaitainen Hanne Seppä. Taustalla näkyy värikkäitä fatboytyynyjä.

NIITTYKUMMUN E-LUOKAT

Yhteyshenkilö: Hanne Seppä, nuorisotyönohjaaja, 0405130856, hanne.seppa(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

OLARI 4-6LK

Yhteyshenkilö: Sasu Rauhala, pappi, 050 511 5604, sasu.rauhala(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

OPINMÄKI

Yhteyshenkilö: Hanna Ikäheimo, nuorisotyönohjaaja 050 364 8983 hanna.ikaheimo(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

PÄIVÄNKEHRÄ

Yhteyshenkilö: Inari Varimo, pappi, 0503580979, inari.varimo(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä silmälasipäinen turkoosipaitainen Hanne Seppä. Taustalla näkyy värikkäitä fatboytyynyjä.

TIISTILÄ 1-6LK

Yhteyshenkilö: Hanne Seppä, nuorisotyönohjaaja, 0405130856, hanne.seppa(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Tapio Suontakainen papin paidassa ja pikkutakissa valkoisten kirjahyllyjen edessä.

TOPPELUND

Yhteyshenkilö: Tapio Suontakanen, pappi, 050 409 4047, tapio.suontakanen(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

YLÄKOULUT

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

ESPOO INTERNATIONAL SCHOOL 7-9

Yhteyshenkilö: Tuija Samila, pappi, 050 438 0183, tuija.samila(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä silmälasipäinen Jussi Koski pantapaidassa, jonka päällä on ruskea neule. Taustalla värikkäitä fatboyta.

HAUKILAHTI

Yhteyshenkilö: Jussi Koski, pappi, 0407456706, jussi.koski(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä Heli Viksten, jolla on sininen paita. Taustalla värikkäitä fatboy tyynyjä.

KUITINMÄKI K2

Yhteyshenkilö: Heli Viksten, nuorisotyönohjaaja, 0504328768, heli.viksten(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Liidulla tehty kysymysmerkki mustalla taustalla.

OLARI 7-9LK

Yhteyshenkilö: Sasu Rauhala, pappi, 050 511 5604, sasu.rauhala(tämä korvataan ät-merkillä)evl.fi

Hymyilevä Johanna Flinkman mustaruutuisessa paidassa. Taustalla värikkäitä fatboy tyynyjä.

TIISTILÄ 7-9LK

Johanna Flinkman, erityisnuorisotyönohjaaja, 0504380165, johanna.flinkman(a)evl.fi