Kahden kitaraa soittavan nuoren siluetti auringonlaskua vasten.

Isos- ja isäntävalinnat kesä 2021!

Hei ja mahtavaa ja tervetuloa työkaveriksi!

Ilmoitathan heti, jos valittu ripari ei sinulle jostain syystä sovikaan! (Isoset: ilmoita Heli & riparin vastuuohjaaja, isännät: Aarni & riparin vastuuohjaaja) Käy myös katsomassa riparit.chapple.fi oman riparisi tapaamiskerrat ja sovi ohjaajien kanssa mihin tapaamisiin isoset osallistuvat. Isosilla ja ohjaajilla on myös omia tapaamisia. Isosena sitoudut osallistumaan näihin kaikkiin.

Riparin vastuuohjaaja suluissa.

Toivotaan, että koronatilanne on kesällä niin hyvä, että leirit voidaan toteuttaa näin. Mikäli koronatilanne tekee muutoksia ripareihin, ilmoitamme siitä erikseen.

Aarni infoaa uusia  isäntäkoulutuslaisia erikseen koulutuksen ajankohdista.

Kouluikäisten leiri 7.-10.6. Olarin kappeli & 11.-14.6. Hila (Timo Kekkonen)

Isännät: Ada-Maria Kivistö & Kiia Höylänen
Isoset:
Rasmus Glumow
Ville Simonen
Santeri Ilmivalta
Hanna Höijer
Saara Katainen


7.-14.6. & 19.6. Vierumäki 1
(Jussi Koski)

Isäntä: Otto Lehto
Isoset:
Eemil Ilvonen
Milla Suominen
Roosa Väisänen
Venla Hollmén
Anna Hyryläinen


7.-14.6. & 19.6. CITY
(Antti Malinen)

Isäntä: Kati Perälampi
Isoset:
Juho Lahtinen
Myrsky Helenius
Viivi Vanhatalo
Alisa Kettula
Nea Hollström


10.-17.6. & 20.6. Anjala
(Tuija Samila)

Isäntä: Saana Kiviniemi
Isoset:
Sisu Hiitola
Akseli Keskitalo
Siiri Malkki
Louise Vicary
Alba Rojas
Sofia Rinne


28.6.-5.7. & 10.7. Hvittorp 1 A
(Jarmo Jussila)

Isäntä: Joel Henriksson
Isoset:
Riia Asikainen
Mia Saunisto
Inka Sipi
Milla Heimberg


28.6.-5.7. & 10.7. Hvittorp 1 B
(Timo Kekkonen)

Isäntä: Hilja Huovila
Isoset:
Eeli Hakala
Adelé Edgren
Ines Martinez-Abarca
Noora Haapalahti


28.6.-5.7. & 11.7. Hvittorp 2
(Aletta Palosaari)

Isännät: Saana Kaidesoja & Sini Häkkinen
Isoset:
Annabel Halonen
Kaisa Roitto
Pihla Väisänen
Siiri Riskala
Pepita Lado-Villar
Antti Keltikangas


5.-12.7. & 18.7. Hila 1 A
(Hanne Seppä)

Isäntä: Julia Kiljander
Isoset:
Anni Hartikainen
Etti Tegelberg
Erin Pietilä
Aaro Korenius


5.-12.7. & 18.7. Hila 1 B
(Aarni Seppälä)

Isäntä: Ella Kaidesoja
Isoset:
Visa Koivunen
Eevi Hänninen
Aune Köykkä
Juulia Lamponen
Elsa Talvitie


7.-14.7. & 28.8. Vierumäki 2 A
(Juha Pohjois-Koivisto)

Isäntä: Kristiina Mikkola
Isoset:
Juho Lahtinen
isonen (ei halua nimeään julki)
Karla Kannisto
Mea Saunisto
Saana Nykänen


7.-14.7. & 29.8. Vierumäki 2 B
(Johanna Flinkman)

Isäntä: Erik Makara
Isoset:
Rasmus Glumow
Sivi Seppä
Jinna Aimola
Vilma Salaspuro
Ella Rahiala


12.-19.7. & 31.7. Kiipula 2
(Inari Varimo)

Isännät: Kia Snäkä & Enni Ranta
Isoset:
Lumi Helin
Laura Vuorio
Anniina Taponen
Saga Yliluoma
Aaro Ylänen


19.-26.7. & 31.7. Kiipula 3
(Kristiina Huotari)

Isännät: Elle Hietanen & Rene Rossi
Isoset:
Myrsky Helenius
Viivi Vanhatalo
Santeri Ilmivalta
Sara Nyström
Heikki Puska


26.7.-2.8. & 7.8. Hila 2
(Juha Virta)

Isännät: Neea Savukoski & Mila Kaihlaniemi
Isoset:
Saara Katainen
Nea Hollström
Ville Simonen
Alisa Kettula
Joona Leskinen


26.7.-2.8. & 7.8. Hvittorp 3 KV
(Markus Silvola)

Isäntä: Veera Kurki
Isoset:
Kiia Salli
Hanna Höijer
Oona Manninen
Max Hamilton
Lily Roslof
Haichuan Ma
Laura Pirkanniemi